Описание
Характеристики
Информация для заказа
Машина для зняття шкури та плівки NSQP-435 — це високопродуктивне промислове обладнання для м’ясопереробки, що дозволяє швидко та ефективно знімати шкурку та плівку з плоских та округлих шматків м’яса, таких як окіст, лопатка тощо.
✅ Виготовлена з харчової нержавіючої сталі (марка 304)
✅ Потужність: 0,75 кВт
✅ Ширина обробки: до 435 мм
✅ Висока продуктивність — до 24 м/год
✅ Зручна конструкція для легкої очистки
✅ Компактні розміри: 75×71×88 см
✅ Вага: 130 кг
✅ Енергозберігаюча робота завдяки оптимальній формі робочої поверхні
Ідеальний вибір для м’ясокомбінатів, цехів забою, підприємств з обробки свиней, ковбасного виробництва.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Применение | Для разделки тушки |
| Производительность | 48 шт/час |
| Мощность | 0.75 кВт |
| Максимальная ширина продукта | 435 мм |
| Масса | 130 кг |
| Срок службы | 10 лет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Высота | 880 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип оборудования по мобильности | Стационарный |
| Количество обслуживающего персонала | 1 чел. |
- Цена: 111 250 ₴






