Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поверхня для смаження REMTA R83A
Смачно приготувати страви з м'яса, птиці, риби та різних овочів допоможуть смажені поверхні торгової марки REMTA. Жарка є одним з головних типів теплової обробки продуктів, вона передбачає їх нагрівання до появи на поверхні піджаристої скоринки і малюнка. У таких страв апетитний вигляд, особливий смак і запах, завдяки цьому вони користуються популярністю у клієнтів закладів громадського харчування. Електричні смажені поверхні торгової марки REMTA легко впораються зі своїми обов'язками та допоможуть приготувати смачні та ароматні страви.
Перед використанням рекомендується ретельно протерти поверхні та прожарити гриль за максимальної температури.
Характеристики:
- Корпус із нержавіючої сталі.
- Тип поверхні: комбінована (рифлена+гладка).
- Матеріал поверхні: нерж. сталь.
- Розмір поверхні: 470x370 мм.
- Знімний жирозбірник.
- Кількість зон нагріву: 1.
- Терморегулятор 0–300°С.
- Тип підключення: електро.
- Потужність: 2,0 кВт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габаритні розміри: 505х505х220 мм – Вага: 15 кг.
- Пакувальні розміри: 530х530х250 мм. – Вага в упаковці: 16 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remta |
| Источник питания | Электричество |
| Материал рабочей поверхности | Нержавеющая сталь |
| Тип рабочей поверхности | Комбинированная |
| Расположение рабочей поверхности | Горизонтально |
| Тип установки | Настольный |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2 кВт |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, кг | 15 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 505x505x220 |
| Напруга | 220 В / 50 Гц. |
| Артикул | R83A |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 530х530х250 |
| Вага в упаковці, кг | 16 |
| Потужність, кВт | 2,0 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Терморегулятори | Одна зона нагріву, 50-300 С |
| Тип підключення | електро |
| Розміри поверхні, мм | 470x370 |
| Тип поверхні | комбінована (рифлена+гладка) |
| Матеріал поверхні | нерж. сталь |
- Цена: 7 526 ₴


